Kvaliteetsed puhastus- ja hügieenilahendused puhta ja kestliku maailma nimel.

ELECTROSTAR FAKTIDES JA ARVUDES

Meie kahes asukohas – Ebersbach/Fils (Lõuna-Saksamaa) ja Shanghai (Hiina) – arendame ja toodame tolmuimejaid väga erinevatele nõuetele, kvaliteetseid pühkimisseadmeid ja tippkvaliteediga elektrilisi sanitaartooteid.

Tolmuimejaspetsialistina on kaubamärk Starmix sünonüümiks võimsatele tolmuimejatele nii käsitöö-, tööstus- kui ka erasektoris.

Sooja õhuga kätekuivati leiutajana on Electrostar teerajajaks ja üks olulisemaid tootjaid kogu maailmas.

Pühkimisseadmespetsialistina on Electrostar teerajajaks mõnede nutikate funktsioonide, näiteks turbopühkimissüsteemi või vastassuunas pöörlevate ketasharjade alal.

ÕHK JA KIRG AASTAST 1921

Alati juurtega Švaabi piirkonnas, oli Stuttgart Robert Schöttlele lähtekohaks, kus ta asutas oma väikese ettevõtte ja ehitas Ventuse, ühe esimese elektritolmuimeja.

Edu ei lasknud end kaua oodata, nagu ka kolimine lähedalasuvasse Filstalisse. Pikad edusammud, aga ka madalseisud on saatnud Electrostari järgnevatel aastakümnetel kuni tänapäevani.

Jah, me oleme uhked oma ajaloo, oma ettevõtte üle – oleme Starmix! Oleme teile sõnade, piltide ja liikuvate piltidega kokku võtnud olulisemad verstapostid. Ühinege meiega teekonnal läbi Electrostari maailma.

MEIE VISIOON – MILLE EEST ME SEISAME

Kvaliteetsed puhastus- ja hügieenilahendused puhta ja kestliku maailma nimel.

Oma õhu-, pühkimis- ja puhastustehnoloogia oskusteabe ning rakendusele orienteeritud tootedisaini abil loome kvaliteetseid puhastus- ja hügieenilahendusi terve, puhta ja kestliku maailma nimel.

Et kuulame oma kliente tähelepanelikult, mõistame süvitsi nende igapäevaseid tegemisi ja vajadusi.

Meie töötajad kasutavad ära oma potentsiaali väärtuskeskses ja tulevikukindlas töökeskkonnas ning tugeva isikliku algatusvõimega. Niiviisi pakume neile ruumi enesearenguks ja loome tõeliselt abistavaid lahendusi!

Valmistatud kirega. Valmistatud sulle!