Mavi Eesti OÜ on loodud 2012 aastal. Oleme läbi aastate püüdnud pakkuda oma klientidele parimaid tooteid ja teenuseid. Me ei ole suurfirma, korporatsioon vaid püüame aidata/leida lahendusi kõikidele soovidele – olgu see siis nii suur või pisike, kui ta olema peab.
Teil on soov – meie poolt on lahendus ning arvatavasti ka linna parima hind. Saatke meile oma soov ja meie vastame!

 

Mafell AG – ametlik esindaja/maaletooja Eestis

MAFELLI masinad paljastavad oma tõelise väärtuse igapäevases töökeskkonnas. Mafelli tooted kehastavad kvaliteeti, mis kestab põlvkondi. Meie tooted on alati olnud jäljendamatud, pakkudes kõrget pöördemomenti, kiireid mootoreid, vastupidavust, suurepärast disaini, ülimat täpsust õiglase hinnaga. MAFELL tähistab kompromissitut kvaliteeti puidutöötlemismasinate valmistamisel. Mafelli toodetel on 3-aastane garantii. 

Mafelli seadmete tõeline väärtus tõuseb esile igapäevases töökeskkonnas. Need on ainulaadse tootmisprotsessi tulem ja kehastavad tunnustatud MAFELLi kvaliteeti, mis kestab põlvest põlve. Meie tooted on alati olnud jäljendamatud, pakkudes suurt pöördemomenti, suure kiirusega mootoreid, tugevat konstruktsiooni, ülimat täpsust ja väljapaistvat kestvust õiglase hinnaga. MAFELL on puidutöötlusseadmete valmistamisel kompromissitu kvaliteedi võrdkuju. Meie lähedane seotus selle sektoriga kajastub meie järjepidevas võimes luua innovatiivseid lahendusi vastuseks konkreetsetele väljakutsetele.

 

Ehitatud professionaalidelt professionaalidele

 

Starmix ELECTROSTAR GmbH – ametlik esindaja/maaletooja Eestis

ÕHK JA KIRG AASTAST 1921

Alati juurtega Švaabi piirkonnas, oli Stuttgart Robert Schöttlele lähtekohaks, kus ta asutas oma väikese ettevõtte ja ehitas Ventuse, ühe esimese elektritolmuimeja.
Edu ei lasknud end kaua oodata, nagu ka kolimine lähedalasuvasse Filstalisse. Pikad edusammud, aga ka madalseisud on saatnud Electrostari järgnevatel aastakümnetel kuni tänapäevani.
Jah, me oleme uhked oma ajaloo, oma ettevõtte üle – oleme Starmix! Oleme teile sõnade, piltide ja liikuvate piltidega kokku võtnud olulisemad verstapostid. Ühinege meiega teekonnal läbi Electrostari maailma.

MEIE VISIOON – MILLE EEST ME SEISAME

Kvaliteetsed puhastus- ja hügieenilahendused puhta ja kestliku maailma nimel.
Oma õhu-, pühkimis- ja puhastustehnoloogia oskusteabe ning rakendusele orienteeritud tootedisaini abil loome kvaliteetseid puhastus- ja hügieenilahendusi terve, puhta ja kestliku maailma nimel.
Et kuulame oma kliente tähelepanelikult, mõistame süvitsi nende igapäevaseid tegemisi ja vajadusi.
Meie töötajad kasutavad ära oma potentsiaali väärtuskeskses ja tulevikukindlas töökeskkonnas ning tugeva isikliku algatusvõimega. Niiviisi pakume neile ruumi enesearenguks ja loome tõeliselt abistavaid lahendusi!

Valmistatud kirega. Valmistatud sulle!

 

Bergtectool GmbH – ametlik esindaja/maaletooja Eestis

Tuginedes enam kui 50-aastasele traditsioonile, Bergtectool arendab ja toodab ehitustööriistu ja elektritööriistu ehitustööstusele. BERG Tectool on paljude aastate jooksul olnud kvaliteedi sünonüümiks paljudele erialadele nagu plaatijad, krohvijad, maalrid, müürsepad ja kipsitööd. Lisaks kaubamärkidele Berg, Tectool ja Tecmix arendamisele ja tootmisele on Bergtectool spetsialiseerinud omabrändide (OEM) ja eramärgiste valmistamistele. Oma paindlike meetoditega täidame oma partnerite erinõuded. Meie jaoks on kvaliteet, usaldusväärsus ja kliendispetsiifiline paindlikkus peamised omadused, mille järgi me töötame. Kui oleme Teie huvi äratanud, ootame edukat koostööd.


DeWalt – edasimüüja

Aku-ja elektriliste tööriistade vallas oleme usaldusliku suhte leidnud DeWalt kaubamärgiga. Aastate pikkune kogemust antud kaubamärgi müümisel on tekitanud usaldusväärsuse, mille najalt julgeme ikka ja jälle oma klientidele antud toodet pakkuda. DeWalt on peaaegu 100 aastase kogemusega masinatootja, mille algus on 1923 aastal, kui Raymond De Walt leiutas esimese kettaga sae. Pikaaegne kogemus on nad neile tugevuse ja innovatiivuse, mida tuntakse kogu maailmas. DeWalti valikus on palju erinevaid tööriistu ja tarvikuid. DeWalt on number üks professionaalsete tööriistade kaubamärk Põhja-Ameerikas. DeWalti tööriistadel on 2-aastane garantii.


CMT Orange Tools – edasimüüja

CMT Orange Tools tooted on toodetud kodukasutajatele-ja tööstustele. Enamasti kasutatakse CMT tooteid mööblitootjad, köögitootjad, CNC-masinate tootjad. Enam kui 50 aastase kogemusega puidutööriistade valmistamisel investeerib igaaastaselt oma tegemistesse, et veelgi pakkuda paremat ja suuremat tootevalikut. Ka meie pakume suuremat osa valikut kiire tarneajaga ning parimate hindadega.