Kaubamärgid

Mavi Eesti OÜ on loodud 2012 aastal. Oleme läbi aastate püüdnud pakkuda oma klientidele parimaid tooteid ja teenuseid. Me ei ole suurfirma, korporatsioon vaid püüame aidata/leida lahendusi kõikidele soovidele – olgu see siis nii suur või pisike, kui ta olema peab.

Tegeleme põhiliselt erinevate tööriista brändide projektimüügiga. Teil on soov – meie poolt on lahendus ning arvatavasti ka linna parima hind. Saatke meile oma soov ja meie vastame!

Esimene bränd mida tutvustame on Saksamaal, Oberndorfis asuv Mafelli tööriistasid tootev ettevõte. Kuni 85% toodetest valmib just selles samas linnas nende tehases. Iga tööriist läbib Saksa kvaliteedi kontrolli ning tulemuseks on suurepärase kvaliteediga, ideaalselt läbimõeldud ning mängleva kergusega seadistatavad tööriistad. Mafelli ajalugu ulatub aastasse 1899, kui asutati ettevõtte MAschinenfabrik FELLbach. 1933 aastal koliti oma praegusesse asukohta Oberndorfi linna. Toodeti erinevaid tööriistu ning üks legendaarsemaid tööriistu, mida toodetakse tänaseni: platesaag ERIKA, mille sünnilugu algab aastast 1980. 2006 aastal loodi tänaseks tuntud CUprex mootor, mis on võimsaim, mida seni turul nähtud – neid on pandud erinevatele toodetele ja tänaseni nauditakse tööriistu millel on CUprex mootor.
Tänaseks on Mafelli tootevalik ääretult lai alates tikksaagidest, puusepasaagidest, freesidest, eriülesannete jaoks mõeldud saed kuni lõpetades tolmuimejate ning akudrellidega. On saadud erinevaid auhindu: 2009 aastal jõuti 100 kõige innovaatilisema ettevõtte hulka, tikksaag P1 cc sai 2011 IF disaini auhinna ja veel palju, palju muud.

 

Teise brändina tutvustame 1962 aastal Itaalias loodud peamiselt tarvikute tootmisele orienteeritud kaubamärki CMT. CMT tooted on kergesti leitavad nende erkoranži värvi järgi. Toodetakse kõikidesse klassidesse – soodsamaid kodukasutajatele ning hinnalt kallimaid nõudlikumale kasutajale. Tihti kaasame CMT tarvikuid ka Mafelli tööriistadega, sest Mafell on siiski orienteeritud rohkem tööriista tootmisele, kui tarviku. Mafelli tööriist ja CMT tarvik annavad ideaalse lahenduse ükskõik millise töö teostamiseks.
Siiani Itaalias tootev ettevõte kaubavalik on lai ning kui midagi Te ei leia meie koduleheküljelt, siis alati tasub võtta eraldi kontakti ja küsida. Kataloogis on terasid/kettaid/freese jne peaaegu kõikidele turul saadaolevatele masinatele.

DEWALT kogunud tuntust üle 80 aasta on  oma disaini, tehnika ja rasketööstusmasinatega. 1923. aastal Raymond De Walt-i poolt leiutatud esimene kettaga saag on aastakümneid hoidnud kõrgeid standardeid ketassaagide kvaliteedile ja kestvusele. Sellest sai nende tuntuse alus professionaalsete tööliste seas: tugev, täpne, ja vastupidav.

Täna on kõik need omadused pikale pikale kogemustepagasile ja modernse masinaehitusele nähtaval igas DeWalt-i tööriistas ja tarvikus. DeWalt on number üks kaubamärk professionaalsete tööriistade alal Põhja – Ameerikas ja viimase viie aasta jooksul kõige kiiremini kasvav tööriista bränd maailmas.

DeWalt tööriistadel on 2-aasta pikkune garantii. Tööriista registreerimisel internetis lisandub garantiile veel 1 aasta (kokku 3 aastat garantiid).