LUUES TÄIUSLIKKUST

Meie MAFELLis kasutame paremate seadmete arendamisel sageli uut lähenemisviisi. Vaatame olukorda värske pilguga ja kaalume uuesti asjaomase tööriista olulisi aspekte. Samuti võtame alati nõuetekohaselt arvesse puidutöötlussektori tulevasi vajadusi.

Ikka ja jälle tekitab meie strateegia koos väljapaistva materjali- ja ehituskvaliteediga üllatavaid lahendusi. Seetõttu täiustame pidevalt näiteks funktsionaalsust ja kasutajasõbralikkust. Püüame tagada, et töötamise ajal ei pea te tööriistale enam mõtlema. Lihtsalt sellepärast, et MAFELL on teie eest juba läbi mõelnud. Saate keskenduda oma tööle – ja kõige muuga seoses:

MAFELLi ainus tootmisüksus asub Oberndorf am Neckaris. Seda “Toodetud Saksamaal” keskendumist kvaliteedile ilmestab veelgi vertikaalne tootevalik, mis katab koguni 85% selle toodangust, ja ettevõtte enda tööriistade valmistamine.

Alates survevaluvormidest kuni suure võimsusega mootoriteni, projekteerimisest kokkupanemiseni ja tööriistade valmistamisest kvaliteedi tagamiseni: MAFELLi kvaliteet põhineb meie põhioskuste rakendamisel eeskujulikus, protsessipõhises ja kõrgtehnoloogilises tootmistegevuses Oberndorfis. See lähenemisviis võimaldab meil kiiresti reageerida tekkivatele vajadustele.


Tippkvaliteediga materjalide kasutamine tagab seadmetele ja tarnetele esitatavate

rangete nõuete täitmise:

  • Komponendid, mis ei ole valmistatud tavalisest plastist, vaid klaaskiuga tugevdatud polüamiidist, on peaaegu hävimatud
  • Meie toodetud magneesiumsurvevalandid on 30% kergemad kui alumiinium
  • Oluliselt suurem vasesisaldus võimaldab suurepärase pöördemomendiga mootoreid

Ülimalt innovatiivne tehnoloogia, tippkvaliteediga materjalid ja absoluutne täpsus – need omadused üheskoos teevad MAFELList väljapaistva ettevõtte.

Tüüpiline MAFELL.

Mafelli seadmete tõeline väärtus tõuseb esile igapäevases töökeskkonnas. Need on ainulaadse tootmisprotsessi tulem ja kehastavad tunnustatud MAFELLi kvaliteeti, mis kestab põlvest põlve. Meie tooted on alati olnud jäljendamatud, pakkudes suurt pöördemomenti, suure kiirusega mootoreid, tugevat konstruktsiooni, ülimat täpsust ja väljapaistvat kestvust õiglase hinnaga. MAFELL on puidutöötlusseadmete valmistamisel kompromissitu kvaliteedi võrdkuju. Meie lähedane seotus selle sektoriga kajastub meie järjepidevas võimes luua innovatiivseid lahendusi vastuseks konkreetsetele väljakutsetele.

Ehitatud professionaalidelt professionaalidele